KONST / Ramar / Ram 13925328
nr 1392 5328
Ram
1800-tal med olja på duk, ramens innermått: 32x25 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:00:42
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
Tilgman Keramik